ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Zaproszenie dla sportowców

Jesteś sportowcem, który odnosi sukcesy na poziomie ogólnopolskim? Mieszkasz na terenie Powiatu Płońskiego? Weź udział w III Edycji Śniadania z Mistrzami Sportu.


Przedstaw kandydaturę i wyślij zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 12 września 2022r. Wszystkie wymagane załączniki i formularze oraz zasady uczestnictwa w inicjatywie Śniadania z Mistrzami Sportu dostępne są na stronie powiatu.
https://www.powiat-plonski.pl/pl/aktualnosci/iii-edycja-sniadania-z-mistrzami-sportu-1.html
"To już trzecia edycja ,,Śniadania z Mistrzami Sportu". Cieszę się, że inicjatywa ta jest kontynuowana. Wśród nas są sportowcy odnoszący ogólnopolskie i światowe sukcesy i zależy nam, by chociaż w symboliczny sposób docenić ich pasję i ciężką pracę. Zapraszamy do zgłaszania kandydatur sportowców z terenu Powiatu Płońskiego." - mówi Elżbieta Wiśniewska starosta płoński.
"Obecny Zarząd Powiatu poważnie traktuje sport i kulturę fizyczną w ogóle. Budujemy i modernizujemy obiekty sportowe m.in. Halę Sportową przy Zespole Szkół nr 1 w Płońsku, przekazujemy coraz wyższe kwoty na dotacje dla stowarzyszeń zajmujących się szkoleniem młodzieży i organizacją zawodów sportowych w trybie konkursowym oraz tzw. małych grantów. Ale chcieliśmy, żeby była też okazja do gratulacji i podziękowań dla mistrzów sportu, z naszego powiatu. Stąd pomysł takiego kameralnego spotkania przy kawie, gdzie jest chwila na rozmowę i możliwość poznania drogi do sukcesu i pomysłów na sport powiatowy jakie nasi mistrzowie mogą nam podpowiedzieć" - informuje pomysłodawca spotkania Robert Adamski, członek Zarządu Powiatu Płońskiego

Komentarze obsługiwane przez CComment