ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Zawody pożarnicze w Sochocinie

fot. UMiG w Sochocinie

27 sierpnia na sochocińskim stadionie rozegrano zawody sportowo-pożarnicze ochotniczych straży pożarnych z terenu miasta i gminy Sochocin. Była to świetna okazja do wzajemnej rywalizacji i pokazu wyszkolenia bojowego strażaków.

Do zawodów przystąpiło osiem jednostek OSP, które wystawiły łącznie 16 drużyn. Rozegrano jedną konkurencję (ćwiczenie bojowe), zarówno w kategorii seniorów, oldboyów, jak i młodzieżowych zespołów pożarniczych.
W kategorii seniorów gminną rywalizację wygrała jednostka OSP ze Ślepowron z wynikiem 45,35 sek. Drugie miejsce z czasem 45,90 sek. zajęli zawodnicy OSP Kołoząb, natomiast na trzecim miejscu znalazło się OSP Idzikowice z wynikiem 50,61 sek.
Jak informuje urząd miejski, na zakończenie prezes zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Sochocinie Jacek Ryziński, burmistrz miasta i gminy Sochocin Jerzy Ryziński oraz komendant ochrony przeciwpożarowej Mirosław Krauze wręczyli dyplomy i puchary, dziękując wszystkim startującym drużynom za udział w zmaganiach strażackich i zdrową rywalizację, a jednostkom OSP za stałą współpracę, a także gotowość bojową.

Komentarze obsługiwane przez CComment