Zaproszenie na koncert andrzejkowy

We wtorek 30 listopada o godz. 18 w sali widowiskowo-kinowej MCK w Płońsku odbędzie się koncert andrzejkowy pt. Bo młodość jest na zawsze w wykonaniu zespołu Oᴘᴇɴ Bʟᴜᴇs.


Dodatkowo Andrzejkowe niespodzianki w Bistro Kultura. Bilety jedynie w cenie 10 zł do nabycia w kasie MCK oraz na stronie www.mckplonsk.pl
Zespół OPEN BLUES zadebiutował na polskiej scenie bluesowej w 2010 r., jednak ich historia zaczęła się dwa lata wcześniej.
Spotkali się pierwszy raz w kwietniu 2008 roku.
Podczas Jam Session na urodzinach Sławka Wierzcholskiego w Toruńskiej Piwnicy Artystycznej grali całą noc, co zaowocowało kontraktem z właścicielem lokalu. Blisko dwuletnie wtorkowe Jam Session dało możliwość skompletowania materiału do tworzącej się płyty.
Po tym okresie zespół przeniósł się do toruńskiego klubu Lizard King. Tam grali kolejne półtora roku raz w tygodniu, organizując Jam Session. Przez ten czas przewinęło się przez Klub wiele zespołów, takich jak: Republika, Kobranocka, Bogdan Hołowania, Sławek Wierzcholski, Józef Skrzek, słynna amerykańska formacja "Mofo Party Band".

Z okazji 10-lecia zespołu, w listopadzie 2019 roku, ukazała się trzecia, długo wyczekiwana, doskonale dopracowana płyta pt „ Droga Nieznana”. Doceniona przez Kapitułę plebiscytu Toruńskie Gwiazdy 2020 oraz słuchaczy Radia GRA FM, płyta "Droga nieznana" w plebiscycie zdobyła tytuł Płyty Roku a zespół odebrał nagrodę z rąk Prezydenta Miasta Torunia.
Portal Radia Gra FM napisał: "...ta doskonała formacja, która dawno już przekroczyła granice stylistyczne bluesa, otrzymała w ten sposób doskonały prezent od fanów na 10-lecie swojej działalności."
Rok później kolejne wyróżnienie i kolejna nagroda. Tym razem Toruńskie Gwiazdy 2021 oraz słuchacze radia Gra FM uhonorowały zespół nagrodą „Wykonawca Roku dla zespołu Open Blues”

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl