ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Zmiany w organizacji ruchu na DK7

fot. GDDKiA

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje o zmianach w organizacji ruchu na przebudowywanym odcinku drogi krajowej nr 7 Płońsk-Czosnów.

Jak przekazuje GDDKiA, od 5 września w  Zakroczymiu na odcinku o długości ok. 1,6 km można już poruszać się w obu kierunkach nowo wybudowaną, docelową jezdnią, z ograniczeniem prędkości do 50 km/h. 

6 września zamknięty został odcinek o długości 700 m w stronę Gdańska oraz Warszawy, pomiędzy miejscowościami Załuski i Gostolin.
- Ruch w stronę Gdańska będzie się odbywał po tymczasowej drodze biegnącej wzdłuż DK7, a w kierunku Warszawy będzie przeniesiony na wyłączoną z ruchu jezdnię w kierunku Gdańska. Kierowcy będą mieli do dyspozycji po 2 pasy ruchu w obu kierunkach szerokości po 3 m. Ograniczenie prędkości do 50 km/h – głosi komunikat.

7 września nastąpi zamknięcie odcinków dróg gminnych w miejscowościach Henrysin oraz Wólka Smoszewska na dojazdach do drogi krajowej nr 62 pomiędzy miejscowościami Ostrzykowizna i Jaworowo-Trębki.
- Dopuszczony zostanie ruch wyłącznie pojazdów związanych z budową nowego przebiegu drogi DK62. Objazd do ww. miejscowości - drogą DK62 oraz drogami gminnymi i powiatową przez miejscowości Trębki Nowe i Wólkę Smoszewską. Ruch na DK62 bez ograniczeń – czytamy w komunikacie.

12 września na odcinku ok. 1 kilometra pomiędzy wiaduktem z ul. Pańską a końcem odcinka budowy S7 w Czosnowie, w kierunku Gdańska ruch ze starej DK7 zostanie przełożony na nową, docelową jezdnię. 
- Kierowcy będą mieli do dyspozycji po 2 pasy ruchu w obu kierunkach szerokości po 3,00-3,20 m. Ograniczenie prędkości do 50 km/h. Ruch w kierunku Warszawy pozostanie bez zmian – czytamy.

Komentarze obsługiwane przez CComment