ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Koptrans to firma z branży budowlanej, którą w Ciechanowie zna każdy i która wydaje się być tu praktycznie od zawsze. Poniekąd to prawda, a przynajmniej biorąc pod uwagę okres po przemianach ustrojowych. Koptrans istnieje bowiem na ciechanowskim rynku budowlanym od 1988 roku, ale początkowo nosił nazwę Usługi Robót Ziemnych, Budowlanych i Transportowych.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Nie chcieli pracować na etatach, tylko prowadzić własną działalność. Ona wniosła kreatywność, on z wykształcenia ekonomista – wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Tworzenie i realizacja pomysłów łączyły się z ciężką pracą. Dorota i Bogusław Polewaczykowie ze swoich marzeń i pasji, z którą podchodzili do kolejnych zadań, zbudowali w Pułtusku Zakład Produkcyjno-Handlowy „Feliks”.

Napisz komentarz (2 Komentarze)

Gospodarstwo Agroturystyczne z "Karczmą  na Złotym Polu" w Łagunach, w połowie drogi między Ciechanowem a Przasnyszem, gościło (17 czerwca br.) liczne grono przyjaciół i współpracowników a także samorządowców, przedstawicieli firm i instytucji współpracujących na jubileuszowej gali z okazji 30-lecie działalności firmy "Alinam".

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Ponad 200-letnie Muzeum Mazowieckie w Płocku znane jest jako "muzeum secesji". Jedyna taka ekspozycja w Polsce prezentowana w secesyjnej kamienicy przy ul.Tumskiej 8, obejmuje m.in. aranżację dziesięciu pokoi mieszczańskich z przełomu XIX i XX wieku, trzy sale rzemiosła artystycznego (szkło, ceramika, metal), salę biżuterii oraz wyjątkowy zbiór medalierski.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona 1 z 2