ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Arena Dobra śpieszy z pomocą

Monikę Modzelan i jej ekipę spotkaliśmy podczas deszczowego Jarmarku Jesiennego w Ciechanowie. Uwagę przykuwał obszerny namiot z szyldem Arena Dobra i oferowane pod nim specjały. A były to m.in. kręcone kartofelki, kiełbaski z rożna i pyszne ciasta. 

Członkowie stowarzyszenia i wolontariusze hołdując swojemu posłannictwu, czyli organizowaniu akcji charytatywnych na rzecz osób potrzebujących prowadzili zbiórkę na leczenie dla Agnieszki Sieruty z gminy Chorzele i trzylatka Kazimierza Sadłowskiego z gminy Jednorożec, z przeznaczeniem na jego rehabilitację. Siedmiogodzinna zbiórka wolontariuszy na ciechanowskim deptaku przyniosła kwotę 1550 złotych, za co kłaniają się w podziękowaniu mieszkańcom Ciechanowa.

- Siedzibę mamy w Przasnyszu, przy ul. Wąskiej 1 – mówi Monika Modzelan, - można nas tam zastać codziennie. Każdy z nas pracuje również zawodowo. Ale lubimy robić to, co robimy. Za chwilę czeka nas intensywny czas, bowiem przez dwa dni będziemy kwestować pod kościołami na rzecz wspomnianej dwójki. Jest to oczywiście uzgodnione z władzami kościelnymi, które bardzo pozytywnie reagują na naszą działalność. 

Szczegóły w "Tygodniku Ciechanowskim"

Komentarze obsługiwane przez CComment