ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Bili się dla Danusi

Starosta vs. Diablo. Fot. Radosław Marut

Miniona niedziela w Domu Pomocy Społecznej w Przasnyszu była wyjątkowa. Tego dnia w tym miejscu spotkało się wielu ludzi, których połączyła chęć niesienia pomocy i dzielenia się z innymi.

Popołudniem rozegrała się walka bokserska Diablo vs. Bieńkowski, wylicytowana przez starostę by wesprzeć panią Danusię.

27 czerwca, od rana pod siedzibą DPS działo się zdecydowanie więcej niż tylko szeroko komentowana walka. Na scenie zaprezentowali się lokalni artyści, muzycy oraz sportowcy. Widownia mogła obserwować umiejętności zaprezentowane przez członków klubu Karate Kyokushin oraz klubu sportów walki OKAMI. Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci, a przede wszystkim dla rodziców i dzieci związanych z przasnyskim DPS-em.

- Nam chodziło też o to, by otworzyć się, by właśnie rodzice mogli odwiedzić swoje dzieci. Niestety w czasie pandemii byliśmy cały czas zamknięci. Chcieliśmy by dzień otwarty DPS był dniem radości, zabawy i relaksu  dla naszych podopiecznych, a także dla mieszkańców Przasnysza. Udało nam się to osiągnąć, a także przyczynić się do wsparcia charytatywnej akcji dla pani Danusi i jej córki  - mówi Dyrektor DPS Przasnysz Dariusz Chaborski.

Fot. Radosław Marut

Cała relacja z Dnia Otwartego DPS w jutrzejszym wydaniu Tygodnika Przasnyskiego (29 czerwca 2021r.). Kup tutaj

Komentarze obsługiwane przez CComment