ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Koncert absolwentów w starostwie

fot. facebook.com/Powiat Przasnyski

W piątek 14 czerwca w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu, w sali konferencyjnej Centrum Aktywizacji Biznesu, odbył się koncert absolwentów przasnyskiej Szkoły Muzycznej I Stopnia, z cyklu "Spotkania z Muzyką".  

- Wydarzenie było podsumowaniem ciężkiej pracy uczniów i nauczycieli włożonej w naukę gry na instrumentach, a dla niektórych wstępem do dalszej edukacji i muzycznej kariery. Wiele wspaniałych wspomnień tegorocznych i wcześniejszych absolwentów towarzyszyło muzyce w wykonaniu uczniów klas rocznikowo najwyższych, którzy w tym roku opuszczają mury Szkoły Muzycznej I Stopnia w Przasnyszu. Wszystkim absolwentom życzymy dużo dobrej muzyki i szczęścia w ubieganiu się o przyjęcie do szkół muzycznych II stopnia w całej Polsce. Tych, którzy zechcieliby podzielać radość z bliskiego obcowania z dźwiękiem – przekazuje starostwo.

Szkoła Muzyczna zaprasza do nauki w roku 2024/25. Do wyboru jest klarnet, flet, kontrabas, organy, puzon, perkusja, saksofon, skrzypce, tuba, trąbka, waltornia i wiolonczela.

 

 

Komentarze obsługiwane przez CComment