ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Lenka w koncercie o miłości

Wprawdzie przebrzmiały echa wspaniałego koncertu, jaki odbył się przed kilku dniami w Ciechanowie pod hasłem „Spełniamy marzenia”, warto jednak przywołać raz jeszcze jedną z gwiazd wieczoru, Lenę Przewodowską, która wystąpiła na scenie w piosence „Dzięki, że jesteś” wraz z Zosią Konwerską.

Ideą koncertu był bowiem występ trzynastu duetów - osoby niepełnosprawnej i miejscowego artysty w piosenkach o miłości - jak na Walentynki przystało. Była to już trzecia edycja tego wydarzenia. 

Lenka jest mieszkanką sołectwa Karwacz, uczennicą I klasy Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu. W koncercie uczestniczyła pod opieką rodziców Katarzyny i Daniela Przewodowskich. Na widowni zasiadł również burmistrz Przasnysza Łukasz Chrostowski wraz z małżonką, który zadeklarował gotowość do podobnych inicjatyw w Przasnyszu. Gościem specjalnym koncertu była Dominika Kasińska – ambasadorka osób z zespołem Downa, znana z I edycji programu telewizyjnego Down The Road. Organizatorem koncertu było Towarzystwo Walki z Kalectwem przy wsparciu miasta, zaś pomysłodawcą Robert Słupski, który prywatnie jest tatą dziewczynki z zespołem Downa.

Komentarze obsługiwane przez CComment