ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Zderzenie osobówki z ciągnikiem. Policja wyjaśnia przyczyny

fot. KPP w Przasnyszu

Przasnyscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło 8 lipca na trasie Sierakowo-Zawadki. Doszło tam do zderzenia auta osobowego z ciągnikiem rolniczym, w wyniku czego ranny został pasażer ciągnika.

- Około godziny 9:27 na trasie Sierakowo-Zawadki doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Z wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy z przasnyskiej drogówki wynika, iż kierujący pojazdem osobowym marki Lexus, 70-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego podczas wykonywanego manewru wyprzedzania na skrzyżowaniu dróg, doprowadził do zderzenia z ciągnikiem rolniczym marki Ursus, którym kierował 43-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi – przekazała mł. Asp. Ilona Cichocka.

20-letni pasażer ciągnika rolniczego z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policjanci zabezpieczali ślady i wykonywali oględziny miejsca wypadku. Dalsze postępowanie ma wyjaśnić szczegółowy przebiegi i okoliczności zdarzenia.

 

Komentarze obsługiwane przez CComment