ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Okradali domy jednorodzinne. Czy to ci sami co u nas?

Fot. sierż. szt. Gabriela Putyra/ KSP Warszawa

Dwaj mężczyźni, zatrzymani w Skierniewicach bezpośrednio po dokonaniu włamania, odpowiedzą za kradzieże z włamaniem do domów jednorodzinnych. 24-latek i 31-latek mogą mieć związek z podobnymi zdarzeniami m.in. z Pułtuska i spod Ostrołęki. Sprawa jest rozwojowa.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Stołecznej Policji pracowali nad sprawą kradzieży z włamaniem do domów jednorodzinnych. Jako podejrzanych wytypowali dwóch mężczyzn. Działania policjantów skupiły się na ustaleniu, kto odpowiada za kradzież z włamaniem, jaka miała miejsce w Milanówku w powiecie grodziskim.

okradali-domy-2

- W trakcie działań policjanci doszli do przekonania, że mężczyźni mogą mieć związek również z innymi podobnymi przypadkami włamań z Polski, m. in. z Pułtuska i spod Ostrołęki - wyjaśniła Edyta Adamus z Sekcji Prasowej Wydziału Komunikacji Społecznej KSP.

Po pozyskaniu informacji, że mężczyźni planują dokonać kradzieży z włamaniem w nieznanym miejscu, policjanci pojechali za podejrzanymi, którzy poruszając się toyotą prius, opuścili Warszawę. 

okradali-domy-3

Więcej w TC nr 9 z 28.02. 

Komentarze obsługiwane przez CComment