ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Policjantka na podium

Fot. Archiwum Akademii Policji w Szczytnie

St. sierż. Renata Soból, dzielnicowa Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku zajęła 3. miejsce w kategorii podoficerowie kobiety podczas Biegu o Buzdygan Komendanta-Rektora Akademii Policji w Szczytnie. 

Bieg miał charakter i charytatywny, i rywalizacyjny. Dzięki hojności uczestników jego 5. edycji na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach zebrano prawie 52 tys. zł.

W tegorocznej edycji Biegu udział wzięło 1219 osób,  w tym do biegu wirtualnego zarejestrowało się 745 zawodników, a do biegu głównego, który zorganizowano 3 września w Szczytnie, 454. Większość uczestników stanowili mężczyźni – 863, natomiast kobiet zgłosiło się 356, wśród nich Renata Soból, która zdecydowała się na udział w biegu głównym.

Po dotarciu do mety ostatniego zawodnika odbyła się ceremonia wręczenia statuetek za zajęcie miejsc 1-3 w przewidzianych w regulaminie kategoriach.

W kategorii podoficerowie kobiety stanęła na podium jako zdobywczyni 3. miejsca st. sierż. Renata Soból, dzielnicowa KPP w Pułtusku, zastępująca oficera prasowego kom. Milenę Kopczyńską. Jej rejon (Rejon IV) to część Pułtuska i miejscowości: Białowieża, Trzciniec, Zakręt, Przemiarowo i Głodowo. Renacie Soból pogratulowała i dokonała dekoracji komendant-rektor Akademii Policji w Szczytnie nadinsp. dr hab. Iwona Klonowska, z pochodzenia pułtuszczanka.

– Jesteśmy dumni! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! – mówi mł. insp. Paweł Antośkiewicz, komendant powiatowy policji w Pułtusku w imieniu swoim i załogi.

To nie pierwszy sportowy sukces policjantki z pułtuskiej Komendy. 

Więcej w TC nr 38 z 19.09.2023

Komentarze obsługiwane przez CComment