Trzech mężczyzn z narkotykami

22-letni mieszkaniec gminy Gzy oraz 39-letni i 26-letni pułtuszczanie są zagrożeni karą 3 lat pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków.

Pierwszy z mężczyzn, podejrzewany o posiadania narkotyków, został zatrzymany 2 kwietnia w Pułtusku. Podejrzenia potwierdziły się, mężczyzna miał przy sobie susz marihuany. Drugi z mężczyzn został zatrzymany podczas interwencji w piwnicy bloku przy ul. Kombatantów w Pułtusku. Uczestnicy zbyt głośnego spotkania, zakłócający ład i porządek publiczny, otrzymali mandaty. W trakcie interwencji policjanci znaleźli u 39-letniego mężczyzny biały proszek, wstępnie zidentyfikowany jako amfetamina. Trzeci w mężczyzn został zatrzymany 9 kwietnia, w portfelu miał torebkę strunową z amfetaminą. Zabezpieczone substancje zostaną zbadane w laboratorium. Od wyników ekspertyzy zależy dalsze postępowanie w tej sprawie.

Posiadanie narkotyków to przestępstwo, za które zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, informuje podkom. Milena Kopczyńska.

Więcej w TC nr 16 z 19.04. 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl