ZSCKR im. J. Dziubińskiej w Golądkowie. Wyjątkowy bal, wyjątkowy moment życia

Na 102 dni przed maturą, w sobotę, 21 stycznia, odbył się bal uczniów trzech klas IV Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie. W wyjątkowy wieczór młodzieży podczas studniówki w Sali Weselnej „Belle Epoque” w Winnicy towarzyszyli: dyrekcja szkoły, nauczyciele, rodzice i goście.

- Jesteśmy tu dla was, w wyjątkowym momencie waszego życia. Do matury zostały 102 dni, to daje, jak policzyłam, około 25 tys. godzin, czyli około 150 tys. minut. To dużo, jednocześnie mało. Wszystko w waszych rękach, wszystko od was zależy – powiedziała dyrektor Ewa Leszczyńska. Dodała: – Jesteście piękni i wyjątkowi.

Poloneza z figurami do muzyki Wojciecha Kilara z filmu „Pan Tadeusz” młodzież wykonała prowadzona przez  Ewę Leszczyńską z uczniem Kacprem Smolińskim. Przygotowała go pod okiem Magdaleny Stępniewskiej, wychowawczyni klasy technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.

goladkowo-19-klasa-eweliny

Taniec podziwiały i inne wychowawczynie klas IV (technik weterynarii, urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, architektury krajobrazu): Aneta Szczypińska i Ewelina Frączkowska-Khadhraoui oraz kierownictwo ZSCKR.

goladkowo-15

Konferansjerzy: Paulina Dyga, Sandra Majkowska i Łukasz Górecki podziękowali w imieniu uczniów klas IV (ostatniego rocznika po gimnazjum) kierownictwu i nauczycielom, symbolem wdzięczności stały się bukiety kwiatów, a także rodzicom.

goladkowo-16a-klasa-anety

Na parkiet, po sesji fotograficznej i ciepłej kolacji, zaprosili uczestników balu didżeje Adrian i Damian Rosłoniec, czyli Rosso Brothers.

goladkowo-18-klasa-magdy

Cały tekst w nr 4 "TC" z 24.01.

 

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl