ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Nieodpłatna pomoc prawna w trzech punktach

Il.

Mieszkańcy powiatu pułtuskiego mogą w bieżącym roku skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz mediacji. Punty pomocy prawnej działają w budynku dawnej bursy w Pułtusku oraz w Pokrzywnicy i Świerczach.

Punkt w Pułtusku (ul. 3 Maja 20) jest obsługiwany przez: radcę prawnego, zgłoszonego przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Olsztynie i adwokata, zgłoszonego przez Okręgową Radę Adwokacką w Płocku. Jest on czynny w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach 12-16 oraz we wtorki i piątki w godzinach 9-13. Porad udzielają: poniedziałek, wtorek - adwokat Tomasz Olczak, środa, piątek - radca prawny Leszek Zmorzyński, czwartek - adwokat lub radca prawny.

Natomiast Punkt w Urzędzie Gminy w Pokrzywnicy (al. Jana Pawła II nr 1) oraz Punkt w gminie Świercze (ul. Długa 6) są obsługiwane przez prawnika, zgłoszonego przez organizację pozarządową wyłonioną po przeprowadzeniu konkursu. W Pokrzywnicy w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 12-16, a w Świerczach we wtorki w godzinach 12-16 oraz czwartki w godzinach 11-15 porad udziela Michał Nartonowicz, przedstawiciel Fundacji Inter Vivos.

- We wszystkich punktach udzielana jest nieodpłatna pomoc prawna, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie oraz nieodpłatna mediacja - podkreśla starosta Jan Zalewski.

Całość w TC nr 4 z 24.01. 

Komentarze obsługiwane przez CComment