A klasa. Pokrzywnica wygrywa...głową

W meczu sąsiadujących ze sobą w tabeli A klasy Tęczy Ojrzeń i Wkry Radzanów, lepsi okazali się piłkarze spod Ciechanowa. Podopieczni Łukasza Kozłowskiego wskoczyli na pozycję wicelidera - do prowadzącej Wkry Sochocin tracą 6 punktów.

Tęcza już do przerwy wypracowała sobie bezpieczne prowadzenie 4:1. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył niezastąpiony Lotfi Khadhraoui. Po zmianie stron tempo meczu spadło, czego efektem było jedynie trafienie Michała Dwużnika.

Wzmocniona i faworyzowana Opia Opinogóra w Pokrzywnicy prowadziła do przerwy już 2:0. Bramki Jakuba Kenca i Adriana Kaczorka nie były w stanie zapewnić Opi bezpiecznej drogi po punkty.Tuż po przerwie gospodarze rozpoczęli strzelecki pościg za rywalami. Najpierw celnie z rzutu karnego przymierzył Hubert Górecki, a później "główki" Macieja Stalmacha i Dawida Mądrały (90 minuta) przesądziły o zwycięstwie Pokrzywnicy.
Lider A klasy, Wkra Sochocin, utrzymał bezpieczną przewagę nad resztą stawki. Po golach Artura Matli i Mateusza Żulewskiego sochocinianie wygrali na swoim boisku z GUKS-em Krasnosielc.

17. kolejka (16 kwietnia): Tęcza - Wkra 4:2, Korona - Pełta 7:0, Bartnik - Orzeł 6:2, Sochocin - Krasnosielc 2:0, Pokrzywnica - Opia 3:2, Ołdaki - Orlęta 2:2, Gumino - Różan 4:3

1. Wkra Sochocin 16 41 46:14
2. Tęcza Ojrzeń 16 35 47:25
3. Wkra Radzanów 16 34 52:31
4. Korona Karolinowo 16 29 47:29
5. GKS Gumino 16 28 42:33
6. GKS Pokrzywnica 16 24 39:33
7. Orlęta Baboszewo 16 23 27:32
8. ULKS Ołdaki 16 22 39:36