A klasa. Opia bliska niespodzianki (fotogaleria)

Bramka Jakuba Kenca w starciu Opi Opinogóra z liderem A klasy dawała gospodarzom nadzieję na przerwanie słabszej passy po dwóch ostatnich porażkach. W drugiej połowie Wkra Sochocin przeważała, chociaż to Adrian Kaczorek był bliski strzelenia drugiego gola dla gospodarzy. Dziesięć minut przed końcem meczu wyrównał Artur Matla, dla którego była to 10 bramka w bieżących rozgrywkach.

18. kolejka (23-24 kwietnia): Wkra - Gumino 2:5, Różan - Ołdaki 3:2, Orlęta - Pokrzywnica 4:3, Opia - Sochocin 1:1, Krasnosielc - Bartnik 2:0, Orzeł - Korona 4:2, Pełta - Tęcza 0:5

Zaległe wyniki 15. kolejki (20 kwietnia): Pełta - Wkra S. 0:3, Ołdaki - Krasnosielc 2:0, Różan - Orlęta 4:2, Bartnik - Tęcza 2:1, Gumino - Opia 4:1, Korona - Wkra R. 3:3, Pokrzywnica - Orzeł - odbędzie się 27 kwietnia

17. kolejka (16 kwietnia): Tęcza - Wkra R. 4:2, Korona - Pełta 7:0, Bartnik - Orzeł 6:2, Wkra S. - Krasnosielc 2:0, Pokrzywnica - Opia 3:2, Ołdaki - Orlęta 2:2, Gumino - Różan 4:3

14. Pełta Karniewo 18 10 22:74

19. kolejka (29-30 kwietnia): Pełta - Wkra R., Mazur - Orzeł, Korona - Krasnosielc, Bartnik - Opia, Wkra S. - Orlęta, Pokrzywnica - Różan, Ołdaki - Gumino