Liga okręgowa. Konopianka remisuje z Kurpikiem

Lepszego początku meczu piłkarze Konopianki chyba nie mogli sobie wyobrazić. Po pięciu minutach prowadzili z Kurpikiem Kadzidło 2:0. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Kamil Nosarzewski. Po przerwie role odwróciły się, goście zdołali doprowadzić do remisu, a mecz w Morawach zakończył się podziałem punktów.

21. kolejka (23-24 kwietnia): Nadnarwianka - Wąsewo 2:0, Wkra - Strzegowo 2:2, Ciechanów - Błękitni 3:0 - walkower, Ostrovia - PAF 0:1, Wymakracz - Sona 0:2, Konopianka - Kurpik 2:2, Kryształ - Rzekunianka 1:0

15. Błękitni Raciąż 20 13 18:53

28. kolejka, zaległa z 2 kwietnia (27 kwietnia): Ciechanów - Wkra, Wąsewo - Kurpik, Sona - Kryształ, PAF - Konopianka, Błękitni - Wymakracz, Nadnarwianka - Ostrovia, Błękitni - Korona,

22. kolejka (29-30 kwietnia): Wąsewo - Kryształ, Rzekunianka - Konopianka, Kurpik - Korona, Sona - Ostrovia, PAF - Ciechanów, Błękitni - Wkra, Strzegowo - Nadnarwianka, Wymakracz - pauza

Więcej o piłce nożnej w naszym regionie w papierowym wydaniu "TC" lub w wersji cyfrowej https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski/2022-04-26