Puchar Polski. MKS w ćwierćfinale

W środowe popołudnie MKS Ciechanów wygrał w wyjazdowym meczu IV rundy okręgowego Pucharu Polski z Orłem Sypniewo 5:1. Do przerwy goście prowadzili już trzema golami, nie dając przedstawicielowi A klasy na jakiekolwiek okazje bramkowe. Drużyna z Ciechanowa wywalczyła tym samym awans na szczebel ćwierćfinału. Swojego następnego przeciwnika pozna jutro albo pojutrze.

W pucharowym meczu od pierwszej minuty zagrali zawodnicy, którzy w ostatnich meczach ligowych nie grali, lub zaliczyli występy w krótszym wymiarze czasowym. Na boisku prezentowali się pewnie, górując nad rywalem w każdym elemencie gry. Zawiodła trochę skuteczność, bo wynik mógł być znacznie wyższy. Pierwsze trzy gole padły łupem młodzieżowców: dwukrotnie trafiał Hubert Matusiak oraz niezwykle ostatnio skuteczny Mateusz Sańko.

Orzeł Sypniewo - MKS Ciechanów 1:5 (0:3)

Bramki: H. Matusiak 13 i 25, Sańko 30, Bonisławski 60, Marut 75

MKS: Makowski - Rutkowski, Kamiński, Dębkowski, Sepczyński - Bonisławski, H. Matusiak, Janakakos, Żbikowski, - Kopecki, Sańko

Po przerwie zagrali: Michalak, Tosik, K. Olszewski, R. Matusiak, Marut

Pozostałe wyniki IV rundy: Błekitni Raciąż - Żbik Nasielsk 3:4, Iskra Krasne - Narew Ostrołęka 0:4, GKS Strzegowo - Wkra Żuromin 1:1 (karne:2:3), Korona Szydłowo - Nadnarwianka Pułtusk 1:3, FC Różan - Mławianka Mława - goście nie dojechali