Wygrana w Raciążu. W sobotę o fotel lidera

MKS Ciechanów pokonał na wyjeździe Błękitnych Raciąż 2:0. W pierwszej połowie bramkę z rzutu karnego zdobył Marcin Tomczak. Po przerwie, czwartego gola w czwartym kolejnym meczu, zdobył Mateusz Sańko.

W najbliższą sobotę ciechanowianie podejmować będą lidera ligi okręgowej PAF Płońsk. Drużyna Płońskiej Akademii Futbolu ma dwa punkty przewagi nad drugim w tabeli MKS-em Ciechanów.

Błękitni Raciąż - MKS Ciechanów 0:2 (0:1)
Bramki: Tomczak 25 (k), Sańko 60
MKS: Olszewski - Michalak (75 Kamiński), Dębkowski, Żebrowski, R. Matusiak - Wróblewski (80 Żbikowski), Tosik, Tomczak, H. Matusiak (55 Sepczyński) - Olszewski (65 Janakakos) Kopecki (46 Sańko)

6. kolejka (18-19 września): Wąsewo - Nadnarwianka 2:3, Strzegowo - Wkra 0:4, Błękitni - Ciechanów 0:2, PAF - Ostrovia 2:1, Sona - Wymakracz 8:3, Iskra - Korona 2:3, Kurpik - Konopianka 4:3, Rzekunianka - Kryształ 1:0

16. Wymakracz Długosiodło 6 0 7:28

7. kolejka (25-26 września): Kryształ - Wąsewo, Konopianka - Rzekunianka, Korona - Kurpik, Wymakracz - Iskra, Ostrovia - Sona, Ciechanów - PAF, Wkra - Błękitni, Nadnarwianka - Strzegowo