Sześciopak Matusiaka. Okazałe zwycięstwo MKS Ciechanów

MKS Ciechanów rozbił w sobotę na swoim boisku Wkrę Radzanów 7:1. Sześć bramek dla zespołu gospodarzy zdobył Damian Matusiak. W przyszłej kolejce dojdzie do hitu w okręgówce - lider z Opinogóry podejmować będzie wicelidera z Ciechanowa.

Już do przerwy zespół z Ciechanowa prowadził z Wkrą 4:0, a wszystkie gole zaliczył napastnik gospodarzy Damian Matusiak. Po przerwie goście odpowiedzieli golem, ale kolejne bramki dołożyli też miejscowi.

Tempa nie zwalnia również Opia Opinogóra, która w Nowym Mieście rozbiła Sonę 6:0. Konopianka przegrywała na boisku w Ojrzeniu 0:1, ale finalnie odrobiła straty z nawiązką, wygrywając 4:1.

10. kolejka (12 października): Sona - Opia 0:6, Ciechanów - Radzanów 7:1, Mazur Ojrzeń - Konopianka 1:4, Wkra Bieżuń - Ołdaki 1:1, Kurpik Kadzidło - Korona Szydłowo 3:2, Gladiator Słoszewo - FC Różan 4:3