ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Trzeci mecz, trzecia wygrana. Jurand podbija ligę centralną

Szczypiorniści ciechanowskiego Juranda kontynuują imponujące rozpoczęcie sezonu w lidze centralnej. W meczu przeciwko Anilanie Łódź podopieczni Jakuba Olszewskiego po raz kolejny wznieśli się na wyżyny wygrywając na wyjeździe 30:25.

W Łodzi obyło się bez dramatycznych końcówek, jakie towarzyszyły Jurandowi chociażby podczas spotkań w Wągrowcu czy Mielcu. Tym razem nasz zespół kontrolował grę praktycznie od pierwszej do ostatniej minuty. Do przerwy ciechanowianie prowadzili sześcioma bramkami. Po zmianie stron łodzianie nie byli w stanie skutecznie odwrócić losów gry.
W szeregach Juranda koncertowo zagrali czołowi strzelcy Damian Rutkowski (9 bramek) i Bartosz Wojdak (7 bramek).

Anilana Łódź - Jurand Ciechanów 25:30 (10:16)
Mirzejewski, Wiśniewski - Rutkowski 9, Wojdak 7, Mierzwicki 5, Budzich 2, Fuksiński 2, Kosik 1, Wiszowaty 1, Smolarek 1, Urbański 1, Dębiec 1, Ruszkowski, Olszewski