Wygrana, ale celność do poprawy

W meczu 3. kolejki ligi okręgowej MKS Ciechanów wygrał w Bieżuniu z miejscową Wkrą 4:2. Goście już do przerwy mogli prowadzić co najmniej kilkoma bramkami, ale w dogodnych okazjach pod bramką rywala razili nieskutecznością - jeśli nie obijali słupków, to trafiali prosto w nogi bramkarza.
Prowadzenie dla MKS Ciechanów uzyskał Patryk Tosik. W drugiej połowie trzy gole dla ciechanowskiego zespołu zdobył Kamil Olszewski.

Wyniki 3. kolejki (sobota 28 sierpnia): Kurpik Kadzidło - KS Wąsewo 1:2, Kryształ Glinojeck - Sona Nowe Miasto 3:1, Konopianka Konopki - PAF Płońsk 1:3, Korona Szydłowo - Błękitni Raciąż 3:4, Ostrovia Ostrów Maz. - Nadnarwianka Pułtusk 1:1, Wkra Bieżuń - MKS Ciechanów 2:4