Aktywnie z "Orlikiem"

Tegoroczne „Wakacje z Orlikiem”, jak zwykle zresztą, oferują dzieciom i młodzieży niezapominane atrakcje. Wielu młodych żurominian z chęcią korzysta z możliwości aktywnego (i taniego) wypoczynku.

„Wakacje z Orlikiem” organizowane są przez żuromiński „Orlik” oraz Urząd Gminy i Miasta, który w części dofinansowuje przygotowane dla dzieci atrakcje. W tym sezonie uczestnicy półkolonii byli już na relaksującym i krajoznawczym spływie kajakowym Wkrą w Bieżanach oraz na paintballu w Sierpcu. Odwiedzili także na rowerach „Gościniec Myśliwski” w Konopatach, zaś zwieńczeniem rajdu było wspólne ognisko. To jednak nadal nie wszystkie atrakcje, z jakich mogły skorzystać dzieci zaledwie przez miniony miesiąc wakacji. Kolejnym wyzwaniem były wyścigi na torze gokartowym w Warszawie. Przy okazji uczestnicy wycieczki „wyskakali się” w stołecznym parku trampolin.

Co roku jednym z najbardziej atrakcyjnych wyjazdów, cieszących się niesłabnącą popularnością, jest pobyt w wodnym parku rozrywki „Suntago” we Mszczonowie. Żurominianie spędzili cały dzień na wodnym szaleństwie, korzystając z tematycznych basenów i przeróżnych zjeżdżalni. Punktem aktywnych wakacji była też podróż do lokalnego „Rancza w Boguszewcu” (gm. Lutocin). Piękny, słoneczny dzień, uczestnicy spędzili na uprawianiu sportów i plażowaniu.

Przed dziećmi i młodzieżą jeszcze trzy tygodnie wakacji. Co jeszcze planują niezawodni pracownicy „Orlika”? Niebawem odbędzie się wycieczka nad jezioro, a więc w perspektywie kolejny „plażing”, ale jak zwykle połączony z różnego rodzaju aktywnością. Dzieci i młodzież odwiedzą także skansen w Sierpcu, gdzie lepiej poznają tradycyjną, mazowiecką wieś. „Orlik” przygotował także wakacyjną propozycję dla dorosłych – trzeba będzie trochę poruszać nogami. Na boisku „Orlika” w Żurominie odbędzie się bowiem nocny turniej piłki nożnej, na który organizatorzy już teraz serdecznie zapraszają.

Na atrakcje w sierpniu pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Można zapytać o szczegóły kontaktując się z biurem „Orlika” pod numerem telefonu: 23 657 22 00w

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl