ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Kinga Rutkowska wykorzystała swoją szansę na sukces!

Wanda Kwietniewska (po lewej) i Kinga Rutkowska w programie "Szansa na sukces". Fot. FB/Kinga Rutkowska

Mieszkanka Bieżunia (pow. żuromiński) wystąpiła w znanym i cenionym programie muzycznym emitowanym w TVP 2 "Szansa na sukces". Jej wykonanie utworu Wandy Kwietniewskiej zdobyło serca jury. Fani już czekają na występ w grudniowym finale.

 Kinga, znanej szerzej żuromińskiej publiczności z uświetniania lokalnych uroczystości i, do niedawna, prowadzenia zajęć wokalnych w ŻCK, drugi raz spróbowała swoich sił w, jak nam kiedyś powiedziała, jej ulubionym programie muzycznym. Wykonanie utworu "Śmierć dyskoteki" Wandy Kwietniewskiej przyniosło bieżuniance zwycięstwo. Kwintesencją było wspólne śpiewanie tej piosenki z jej autorką.

Teraz przed Kingą Rutkowską grudniowy finał programu, a potem... kolejne marzenie na wyciągnięcie dłoni.

Dziś wygrałam odcinek Szansy na Sukces. Bardzo się cieszę… Chyba nie ma słów, które mogłyby opisać to co dzisiaj czuję! Dzięki wygranej przechodzę do finału, który odbędzie się już w grudniu.

Będę walczyć o to, żeby w 2024 r. wystąpić na debiutach w Opolu! Nie będę ukrywać, że to moje ogromne marzenie. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia. Cieszę się, że jesteście ze mną i wspieracie mnie w moich muzycznych działaniach! Bardzo wam dziękuję

– podzieliła się na gorąco z bliskimi i fanami swoimi wrażeniami bieżunianka.

Pozostaje zatem trzymać kciuki za artystkę i życzyć jej spełnienia marzeń. Gratulacje!

Komentarze obsługiwane przez CComment