ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Policjanci chcą porozmawiać z mieszkańcami o ich poczuciu bezpieczeństwa. Kiedy i gdzie można się z nimi spotkać?

W poprzednich latach debaty odbywały się w Bieżuniu, tym razem będzie to Kuczbork. Fot. KPP Żuromin

W najbliższy czwartek (13 czerwca) odbędzie się cykliczne wydarzenie organizowane przez Komendę Powiatową Policji w Żurominie -  debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa. W trakcie otwartego spotkania mieszkańcy mogą podzielić się z funkcjonariuszami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi ewentualnych zagrożeń w swojej okolicy i uzyskać pomoc w tym zakresie. 

Tym razem debata odbędzie się w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kuczborku o godzinie 12:00. Niestety, jak co roku, jest to pora dnia, w trakcie której mieszkańcy naszego powiatu są w pracy i niewiele osób może dotrzeć na spotkanie.

Niemniej zachęcamy osoby, które mogą w tym dniu i miejscu uczestniczyć w rozmowie z policjantami. Funkcjonariusze dzielą się swoją wiedzą, zwłaszcza w zakresie metod oszustw i jak ich unikać oraz proponują korzystanie z narzędzia online- Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, ale przede wszystkim to mieszkańcy mogą wskazać, zakomunikować policjantom obszary życia społecznego, czy też lokalizacje, gdzie wciąż są problemy z bezpieczeństwem. 

Komentarze obsługiwane przez CComment