ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Już jutro startują Dni Miasta Ciechanowa. A podczas nich: koncerty, disco, pikniki, strefy gastronomiczne

Fot. UM w Ciechanowie
Fot. UM w Ciechanowie

Najważniejsze wydarzenia będą miały miejsce w sobotę po południu. Wówczas rozpoczną się koncerty na zamkowych błoniach. Stanie tam strefa gastronomiczna i atrakcje dla najmłodszych mieszkańców. Po ostatnim koncercie odbędzie się afterparty w Klubokawiarni W18 przy ulicy Warszawskiej. Zagrają: DJ Piter Parker oraz Mrówa.

Wcześniej, między godz. 11 a 17 pod wieżą ciśnień odbędzie się Piknik Ekologiczny. W Parku Nauki Torus powstaną stoiska edukacyjne, uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w ciekawych grach i animacjach. Odbędą się ciekawe warsztaty - ekozabawki, las w słoiku, hotele dla owadów, wyplatanie makramy i kwietników. Ponadto uczestnicy będą mogli wziąć udział w gotowaniu zero waste, badaniu jakości ciechanowskiej kranówki i prezentacji prototypów urządzeń wytwarzających prąd z OZE. 

W piątek 21 czerwca o godz. 21 na placu przed urzędem miasta wystartuje impreza pod nazwą Silent Disco.

Szczegółowy plan sobotnich koncertów: Oskar Cyms (godz. 17), Viki Gabor (godz. 18), Lanberry (godz. 19), Poparzeni Kawą Trzy (godz. 20), Feel (godz. 21)

Ograniczenia w ruchu drogowym

W związku z organizacją koncertów od 22 czerwca (godz. 6) do 23 czerwca (godz. 4) zamknięta będzie ul. Zamkowa na odcinku od skrzyżowania z ul. Nadrzeczną do skrzyżowania z ul. Parkową.

Tak było przed rokiem na Dniach Miasta Ciechanowa

Fot. RM

Komentarze obsługiwane przez CComment