Pijany spowodował wypadek

Wczoraj około godz. 21:45 na krajowej 50-ce w miejscowości Biele, w gm. Sochocin doszło do zderzenia dostawczego renault z osobowym audi. Zawinił kierowca z powiatu ciechanowskiego, który był pijany.


Z policyjnych ustaleń wynika, że obydwa pojazdy jechały w tym samym kierunku, w stronę Płońska. W momencie gdy 34-latek (mieszkaniec gm. Sochocin) kierujący renault na skrzyżowaniu zwolnił by skręcić w lewo, w stronę Gromadzyna, w tył jego pojazdu uderzyło audi.
Jak się okazało 33-letni kierowca osobówki, mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad 2,2 promila. Policjantom przyznał, że wypił wcześniej kilka piw. Do tego mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.
W wyniku zdarzenia kierowca renault z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Pozostałym uczestnikom zdarzenia: kierowcy oraz pasażerce audi, a także dwóm pasażerom auta dostawczego nic się nie stało.

Pijany 33-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, auto którym kierował odholowano na strzeżony parking, a nietrzeźwą pasażerkę audi policjanci przekazali pod opiekę rodzinie.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl