ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Sala bankietowa strzeżona niczym twierdza! Będzie się tam bawił znany raper

fot. Instagram/33mata

Raper Mata, bo o nim mowa, zorganizował konkurs, w którym do wygrania było jego towarzystwo na balu maturzystów. Wygrała go uczennica jednej z działdowskich szkół średnich. W obawie przed nieproszonymi gośćmi organizatorzy zatrudnili ochronę. 

Michał Matczak zanany szerzej jako Mata w dniu wyborów parlamentarnych ogłosił konkurs na zdjęcie przy urnie. Wygrała go mieszkanka powiatu działdowskiego. Raper dotrzymał słowa i pojawił się już nawet na próbie poloneza. Nie zdradzimy jednak o jaką szkołę chodzi i kiedy oraz gdzie będzie miał miejsce bal, ponieważ impreza jest zamknięta, a dyrekcja szkoły i rada rodziców obawia się, że popularny muzyk przyciągnie tłumy. Także media nie mają wstępu, więc z fotorelacji nici. 

Niemniej warto zaznaczyć, że wśród studniówek w dawnym woj. ciechanowskim ta chyba odbije się szerokim echem. 

Mata to znany w Polsce raper, którego koncerty przyciągają kilkunastotysięczną widownię. Wydał m.in. takie albumy jak "100 dni przed maturą" i "100 dni po maturze". Nasze źródła informują, że niewykluczone, iż raper zaśpiewa dla maturzystów i ich gości. Jak widać, repertuar jest tematyczny. 

Zaznaczamy, że studniówka ma charakter imprezy prywatnej i należy uszanować wolę organizatorów. 

Komentarze obsługiwane przez CComment