ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Auto "zawinęło" się na drzewie. Nie żyje 26-letni mężczyzna

fot. KPP Maków Maz.

Do tragicznego zdarzenia doszło tuż przed świętami w Zalesiu (gm. Sypniewo). Kierujący passatem mieszkaniec pow. makowskiego zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Niestety pasażer poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego do którego doszło w miniony piątek (23 grudnia br.) około godz. 18:30 w miejscowości Zalesie. 

- Według wstępnych ustaleń to 33-letni kierujący vw passatem na łuku drogi z nieustalonej przyczyny zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia śmierć poniósł 26-letni pasażer. Kierujący oraz inny 28-letni pasażer z ciężkimi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Badanie trzeźwości kierującego wykazało w jego organizmie blisko promil alkoholu - informuje Monika Winnik, oficer prasowa KPP w Makowie Maz.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wykonali czynności na miejscu zdarzenia, które pozwolą ustalić dokładny jego przebieg. Niestety, wygląda na to, że to kolejny tragiczny wypadek spowodowany przez kierowcę pod wpływem alkoholu.

Komentarze obsługiwane przez CComment