ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Ktoś potrącił śmiertelnie 2-letnie dziecko i nie udzielił mu pomocy. Policja pilnie szuka świadków!

Do tego tragicznego zdarzenia doszło dziś na DK57 relacji Przasnysz-Maków Mazowiecki, w miejscowości Obiecanowo. Ojciec nagle stracił dziecko z oczu. Odnalazł je na poboczu drogi. 

Jak informuje makowska policja, około godz. 18:35 skontaktował się z numerem alarmowym zaniepokojony ojciec 2-latka, któremu dziecko zniknęło z oczu, kiedy obydwoje przebywali na podwórku. Rozpoczął rozpaczliwe poszukiwania. Bezskutecznie. Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji, ale zanim dojechał on na miejsce ojciec odnalazł swoje dziecko na poboczu DK57. Zostało potrącone. Wezwano pomoc medyczną, jednak chłopczyka nie udało się uratować. 

Sprawca tej tragedii oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając dziecku pomocy. Policja z Makowa Mazowieckiego zwraca się z apelem do wszystkich kierowców oraz ewentualnych świadków, którzy posiadają jakąkolwiek wiedzę na ten temat. Każda, nawet najdrobniejsza informacja jest na wagę złota. Policja prosi o kontakt z dyżurnym komendy pod nr  tel.: 47 70 47 200 lub na numer alarmowy 112. 

Obecnie na miejscu wciąż trwają czynności. Policja będzie wyjaśniać przyczyny i okoliczności tej niebywałej tragedii. 

Komentarze obsługiwane przez CComment