Makowianka w półfinale Miss Mazowsza 2021

Wiktoria Piecuska (nr 99, l. 22) absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Maz., studentka kryminologii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, reprezentuje powiat makowski w konkursie Miss Mazowsza 2021.  Z nią uczestniczą: pięć ciechanowianek oraz po dwie przedstawicielki powiatów: mławskiego, płońskiego, nowodworskiego i legionowskiego. Razem z nimi na scenie 9 października w Markach podczas półfinału zaprezentują się uczestniczki konkursu Miss Nastolatek Mazowsza, w tym mieszkanki Ciechanowa.

 - Głównie interesuję się jazdą konną, modelingiem i rozwojem osobistym. Jazda konna to sport, który bardzo usprawnia fizycznie. Z modelingiem mam styczność od 17. roku życia. Zaczęło się to zupełnie przypadkowo, kiedy jeden z fotografów z mojej okolicy zaprosił mnie na sesję zdjęciową. Rozwój osobisty zaczęłam od książek. Pokazały mi, że ciężką pracą nad sobą możemy osiągnąć wielkie rzeczy – opisuje swoje pasje Wiktoria.

Jak głosować?

Głosowanie odbywa się na stronie konkursu na Fb: https://www.facebook. com/MissMazowieckiego i na Instagramie strony organizatora – punktowane są polubienia zdjęć kandydatek. Można też wysyłać odpłatne SMS-y: w przypadku Miss Mazowsza o treści: MMZ. numer kandydatki, w przypadku Miss Mazowsza Nastolatek o treści: MNMZ. numer kandydatki. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów do 8 października do godz. 23.

A już 9 października przekonamy się, które z pań wejdą do finału. Trzymamy kciuki!

Cały artykuł w TC nr 40 z 5.10. 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl