ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Podczas zabezpieczania miejsca kolizji mercedes zderzył się z ciężarówką i radiowozem

fot. KPP Maków Maz.

Na moście w Makowie Mazowieckim najpierw doszło do kolizji. Przybyłe na miejsce służby (straż i policja), podczas zabezpieczania miejsca zdarzenia, były świadkami kolejnej kolizji. Kierowca mercedesa nie zachował ostrożności, a kiedy zauważył blokujące drogę radiowóz i ciężarówkę próbował je ominąć w konsekwencji uderzając w oba samochody. 

We wtorek (6 czerwca br.) na DK 60 w Makowie Mazowieckim, w rejonie mostu, doszło do stłuczki dwóch samochodów. Na miejsce przyjechała policja i straż, aby wykonać niezbędne czynności. W trakcie sprzątania ulicy przez strażaków, gdyż na jezdni znajdowały się fragmenty potłuczonego szkła, policjanci zabezpieczali kolegów blokując przejazd. 

Na możliwość przejazdu oczekiwał kierowca samochodu ciężarowego, w którego, znienacka, uderzył osobowy mercedes. Kierujący mercedesem, chcąc ominąć i radiowóz i ciężarówkę uderzył i w oba. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Przez chwilę most na DK 60 był całkowicie nieprzejezdny. Po wykonaniu czynności policjanci rozliczą mandatami karnymi sprawców pierwszej i kolejnej kolizji. Droga jest już przejezdna.

Komentarze obsługiwane przez CComment