ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Powiat makowski zagrał z WOŚP. Udało się zebrać 95 tys. zł!

Sztab w Karniewie. fot. SP w Karniewie

Za nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku mieszkańcy powiatu makowskiego hojnie wsparli fundację w zakupie sprzętu dla dzieci i dorosłych, który trafi do oddziałów pulmonologicznych. Sztaby podały nam wstępne kwoty deklarowane, ale jeszcze trwają zbiórki, m.in. wirtualne licytacje i skarbonki.

 Jak poinformowała nas szefowa makowskiego sztabu Katarzyna Wojnarowska, podczas wczorajszego finału WOŚP udało się uzbierać 53.335 zł i 86 gr, czyli o ponad 13 tys. zł więcej niż podczas ubiegłorocznego finału. Sztab działający w Miejskim Domu Kultury w Makowie Mazowieckim wspierają także wolontariusze z Krasnosielca i Szelkowa. Chętni mogą jeszcze dziś zasilić zbiórkę przeznaczając darowiznę online: eSkarbonka Maków Mazowiecki

W GOUK w Różanie, który współpracuje z GCK Rzewnie, z puszek i licytacji zebrano wstępnie 24 tys. zł, jednak w tym sztabie trwa jeszcze liczenie, dlatego na kwotę deklarowaną jeszcze trzeba chwilę poczekać. 

Trzeci sztab w powiecie makowskim działa w Szkole Podstawowej im. Oskara Kolberga w Karniewie. Tutaj natomiast udało się zebrać kwotę 17.654 zł i 79 gr. Wójt gminy Karniewo Michał Jasiński docenił zaangażowanie wolontariuszy i dostarczył do siedziby sztabu pizzę. 

Wszystkie sztaby w powiecie makowskim łączył jeden cel - niesienie bezinteresownej pomocy. 

Komentarze obsługiwane przez CComment