ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Studniówka młodzieży z makowskiego ŻAK-a

fot. Agnieszka Kacprzycka/ ŻAK

Młodzież z Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim rozpoczęła sezon studniówkowy w powiecie makowskim. Ten bal zapamiętają do końca życia.

W tegorocznej studniówce ŻAK-a brało udział 76 maturzystów wraz z osobami towarzyszącymi i gronem pedagogicznym. W Domu Weselnym "Amor" w sobotnią noc (21 stycznia br.) bawiły się ostatnie klasy z roczników uczęszczających jeszcze do gimnazjów: IV TE/TAK i ich wychowawczyni Ewa Siwkowska, IV TG z wychowawczynią Beatą Szewczak - Smolińską oraz IV RA z wychowawczynią Aleksandrą Stolarczyk.

Wiele ciepłych słów i życzeń powodzenia na zbliżającym się egzaminie dojrzałości młodzieży złożył dyrektor Konrad Zysk.

Po oficjalnym rozpoczęciu balu elegancko ubrana młodzież odtańczyła tradycyjnego poloneza, którego ćwiczyła pod okiem nauczycielki wychowania fizycznego Marzeny Czarnoty.

Bal trwał do późnych godzin nocnych. To moment, który przyszli maturzyści zapamiętają na zawsze. Teraz przed nimi przygotowania do najważniejszego egzaminu. Życzymy im powodzenia.

A już w najbliższą sobotę (28 stycznia br.) odbędzie się kolejna studniówka w powiecie makowskim. Tym razem bawić się będzie młodzież z makowskiego liceum.

Fot. Agnieszka Kacprzycka/ŻAK - Dziękujemy!

 

Komentarze obsługiwane przez CComment