ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Magdalena Grzywacz dyrektorem w Raciążu

MCK w Raciążu

Wieloletnia rzeczniczka , a potem naczelnik wydziału promocji i współpracy w Urzędzie Miasta w Mławie zmienia pracę i w związku z tym przeniesie się do innego powiatu. Magdalena Grzywacz wygrała konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji im. Ryszarda Kaczorowskiego w Raciążu.  

Nową pracę rozpocznie od 1 sierpnia br. , kontrakt został zawarty na trzy lata. Poprzedni dyrektor tej placówki kultury i sportu, Artur Adamski, po ostatnich wyborach samorządowych najpierw został radnym powiatowym, a 6 maja  wybrano go na starostę płońskiego

Magdalena Grzywacz współorganizowała i promowała „Bitwę pod Mławą” , która pod koniec sierpnia przez wiele lat „rozgrywała się” jako rekonstrukcja na polach przy Pomniku Piechura w Uniszkach Zawadzkich. Była to jedna z pierwszych rekonstrukcji historycznych w takiej skali w Polsce, na którą przyjeżdżały dziesiątki tysięcy widzów. Jest też jedną z głównych organizatorek  Victor Young Jazz Festival, który od 2019 roku  w II połowie września odbywa się w Mławie i przyciągał sporą rzeszę miłośników Victora Younga, związanego z miastem, muzyka i  kompozytora m.in. muzyki do wielu filmów nakręconych w Hollywood.

Komentarze obsługiwane przez CComment