ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Dni Pola w najbliższy weekend

Już w najbliższy weekend na terenie Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku, przy ulicy Sienkiewicza 11 odbędą się III Krajowe Dni Pola. Szczegóły podajemy na naszej stronie internetowej. Są one dostępne także na stronie MODR.


To wyjątkowe w skali kraju wydarzenie, służy upowszechnieniu innowacji w produkcji roślinnej. Wspólnie z organizatorem, czyli Mazowieckim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego, serdecznie zapraszamy.

MODR Warszawa dysponuje Polem Doświadczalnym w Płońsku przy ulicy Sienkiewicza 11. http://pole.modr.mazowsze.pl/
Tam właśnie goście MODR zapoznają się z rozwiązaniami wpisującymi się w cele Europejskiego Zielonego Ładu, m.in. bioróżnorodność gatunkową i odmianową, technologię ochrony roślin w oparciu o prowadzony monitoring występowania agrofagów.
- Wsparciem dla zainteresowanych będzie "Przewodnik po polu doświadczalnym" opracowany przez specjalistów MODR Warszawa z Działu Technologii Produkcji Rolniczej. Przewodnik informuje o zastosowanych na Polu zabiegach agrotechnicznych, podaje charakterystykę uprawianych odmian roślin rolniczych i dostarcza informacji do wykorzystania w praktyce rolniczej. Informacje zawarte w publikacji, jak wynika z naszego doświadczenia, sprzyjają wdrażaniu innowacyjnych technologii - informują organizatorzy.

Komentarze obsługiwane przez CComment