ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Dzierzążnia: II charytatywny Motopiknik

W najbliższą sobotę, 21 maja w godz. 12.30 - 20.00 w Dzierzążni zorganizowany zostanie piknik charytatywny, którego głównym organizatorem jest płońska grupa zmotoryzowana StylePlonsk. Na fanów motoryzacji czeka mnóstwo atrakcji. Nie zabraknie ich także dla dzieci. 

- Zapraszamy wszystkie chętne osoby do przybycia na tegoroczny piknik. W tym roku zorganizowaliśmy wydarzenie dla chorej Zuzi. Niestety choroba zaskoczyła nas wszystkich i nie udało nam się zdążyć na czas. Za zgodą rodziców Zuzi środki zebrane na wydarzeniu przekażemy zmagającej się z tą samą chorobą Majeczce Dąbrowskiej. Zuzia i Maja to przyjaciółki z tej samej kliniki w Barcelonie, więc ten piękny uśmiech Zuza przekazuje swojej koleżance a my razem z nią - informują organizatorzy. 
Zachęcają do udziału w charytatywnym pikniku. Zuzia też będzie dopingować nas z góry. Impreza będzie się odbywać w Dzierzążni, na placu za bankiem spółdzielczym.

- Zorganizowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji za równo dla młodszych jak i tych starszych . Oferujemy również smaczne jedzenie i sympatyczną atmosferę podczas trwania całego pikniku. Nie zabraknie adrenaliny pod postacią prawego fotela podczas przejazdów autami do driftu czy też pokazów umiejętnościowych zawodników wyższej ligii . Będziecie mieli okazje obejrzeć popisy kontrolowanej jazdy na jednym kole jak i możliwość sprawdzenia się samemu w tej dyscyplinie sportu . Poza tymi moto atrakcjami pamiętamy też o maluchach oferujemy: dmuchany plac zabaw, wata cukrowa ,popcorn ,elektryczne samochodziki czy tez gokarty na pedały - wyliczają organizatorzy. 

Imprezę zakonczy pokaz grupy Teatr Ognia Widmo.

 

 

Komentarze obsługiwane przez CComment