ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Kraksa z dachowaniem w Latonicach

Fot. KPP w Płońsku (FB)

W niedzielę, 7 lipca, około godziny 11:00 w miejscowości Latonice (gmina Nowe Miasto), doszło do groźnego wypadku samochodowego.

22-letnia mieszkanka powiatu płońskiego, jechała osobowym volkswagenem w kierunku Nasielska. Na łuku drogi straciła panowanie nad autem. Pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu, wpadł do rowu, po czym dachował. Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, zastęp straży pożarnej i pogotowie ratunkowe. Kobieta została odwieziona do szpitala na badania, nie odniosła większych obrażeń. Za spowodowanie sytuacji zagrożenia na drodze została ukarana mandatem i punktami karnymi.

- Nawet droga, którą znamy może być dla nas zaskoczeniem szczególnie przy zmiennych warunkach atmosferycznych, opadach deszczu. Jazda na pamięć, chwila nieuwagi, czy niesprzyjająca kierowcom pogoda, w połączeniu z przecenieniem swoich możliwości czy niedostosowaniem jazdy do warunków panujących na drodze, może być przyczyną wielu zdarzeń drogowych – mówi kom. Kinga Drężek-Zmysłowska z płońskiej KPP.

Komentarze obsługiwane przez CComment