ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Arena Dobra: Zaproszenie do wspinaczki

W pierwszy grudniowy weekend stowarzyszenie „Arena Dobra” zaprasza chętnych do udziału w Mikołajkowych Zawodach Wspinaczkowych.

Będzie to pierwsza tego rodzaju inicjatywa, bowiem, jak informują organizatorzy, jeszcze tego w Przasnyszu nie było. Zaproszenie jest skierowane do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat. W sobotę, 2 grudnia, w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu, z wykorzystaniem istniejących tam ścianek wspinaczkowych, odbędą się eliminacje wstępne. Początek o 10.00.

Ci którzy zakwalifikują się do zawodów wystartują w wielkim finale następnego dnia - w niedzielę. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 listopada pod nr telefonu 514 404 391. 
Podczas startów wymagane są buty sportowe na zmianę i obowiązkowo czapki Mikołaja (nie tylko uczestników turnieju, ale także i opiekunów).

Imprezie towarzyszyć będzie dobra muzyka, świąteczne animacje, dmuchańce, a także grill, kręcone ziemniaczki, popcorn i lemoniada. Zawodników oceniać będzie specjalna komisja. Dla najlepszych przewidziane są puchary, natomiast pamiątkowe medale otrzyma każdy z uczestników.

Organizację turnieju wspierać będą nauczyciele „Dwójki”. Inicjatywa realizowana jest w ramach zadania dofinansowanego ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Przasnyszu.

Komentarze obsługiwane przez CComment