ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Otwarcie Galerii Handlowej „Targowa” 

17 listopada uroczyście otwarto w Przasnyszu Galerię Handlową „Targowa”. Było symboliczne przecięcie wstęgi i bezalkoholowy szampan. W otwarciu uczestniczyły m.in. władze powiatu przasnyskiego i przedstawiciele firmy ARBA oraz nowo upieczony senator Krzysztof Bieńkowski.

Pierwotnie otwarcie Parku Handlowego miało nastąpić 3 listopada. Ponieważ nie wszyscy najemcy zdążyli, nastąpiło to z pewnym opóźnieniem. Ale i 17 listopada nie otworzyły się wszystkie placówki. W miniony piątek klienci mogli odwiedzić sklepy popularnych sieci, w tym takich, których nie było dotychczas w Przasnyszu.

Firma zachęcała do wzięcia udziału w uroczystości otwarcia określając je jako olbrzymie wydarzenie handlowe, zaś sam park jako największy Park Handlowy w powiecie przasnyskim. 17 listopada na klientów czekały atrakcje przygotowane przez sklepy, punkty gastronomiczne, naprawy telefonów, kwiaciarnię, optyka i inne. Pojawiły się również dodatkowe atrakcje dla dzieci - dmuchańce, zabawy dla najmłodszych, animacje konferansjerskie z nagłośnieniem, maskotki, hostessy rozdające upominki, gadżety i degustacje produktów. Dla pierwszych klientów sklepów przewidziane były vouchery na zakupy oraz losowania nagród. Na mieszkańców czekał również darmowy ciepły posiłek: zakręcony ziemniak i kiełbaski z grilla. Posiłki przygotowali wolontariusze ze Stowarzyszenia Areny Dobra.

Komentarze obsługiwane przez CComment