Nowe radiowozy

7 stycznia Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu otrzymała się o 3 nowe radiowozy, których zakup był możliwy dzięki wsparciu lokalnych samorządów. Powiat Przasnyski przekazał na ten cel kwotę 42 tys. zł.

W uroczystym przekazaniu aut o łącznej wartości ponad 330 tys. zł uczestniczył starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski- Dofinansowaliśmy w dużej części ten zakup, żeby policja miała sprawne samochody na wiele. Wszystko po to, żeby wszyscy mieszkańcy mogli liczyć na bezawaryjną pomoc naszych stróżów prawa - powiedział starosta. Nowe radiowozy w Przasnyszu wpłyną nie tylko na poprawę bezpieczeństwa i komfort pracy mundurowych, ale również na ochronę środowiska. Zamontowane w nich silniki hybrydowe charakteryzują się niską emisją dwutlenku węgla.

Dzięki dobrej współpracy z samorządem powiatowym, przasnyscy policjanci od wielu już lat sukcesywnie otrzymują nowe pojazdy, które niewątpliwie są ważnym elementem wpływającym na poprawę bezpieczeństwa na drogach powiatu przasnyskiego. Nowe pojazdy tym razem trafiły do Wydziału Ruchu Drogowego Przasnyskiej Komendy, Posterunku Policji w Jednorożcu oraz Posterunku Policji w Krasnem.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl