ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

WOŚP. Czekamy na wolontariuszy

Ruszył przasnyski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Utworzony został pod numerem 7042. Odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne.

Jak informują jego członkowie, w tym roku jest liczniejszy niż zazwyczaj. Rozpoczynają się przygotowania do dotychczasowych działań, rodzą się nowe przedsięwzięcia. 13 listopada ruszyła rejestracja wolontariuszy i już podczas pierwszych kilku godzin zgłosiło się kilkanaście młodych osób. Sztabowicze zapraszają wolontariuszy z Przasnysza oraz Chorzel, Jednorożca, Krzynowłogi Małej, Krzynowłogi Wielkiej, Czernic Borowych, Krasnego, Bogatego, Leszna, Lipy. Rejestrować się można poprzez stronę https://iwolontariusz.wosp.org.pl. 

Sztab przymierza się do pobicia rekordu, który wynosi ponad 143 tyś zł. Rozpoczął się też nabór firm, które uczestniczyć zechcą w tym wielkim przedsięwzięciu charytatywnym. W ubiegłym roku w akcji wzięło udział 25 firm. W tym roku, dzięki ubiegłorocznemu sukcesowi, jest możliwość włączenia kolejnych firm z terenu powiatu. 32.finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 i będzie przebiegał pod hasłem „Płuca po pandemii”. Orkiestra grać będzie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. 

Komentarze obsługiwane przez CComment