ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Alicja Patalan - (nadal) dyrektorem Centrum

Fot. Starostwo Powiatowe w Pułtusku

Nową placówką powiatu, Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Pułtusku zarządza od kilku miesięcy Alicja Patalan. Sprawdziła się jako dyrektor i od 1 marca br. została zatrudniona na tym stanowisku na czas nieokreślony.

Pułtuszczanie znają Alicję Patalan jako pracownika i specjalistę szeroko rozumianej pomocy społecznej. Pracowała dwadzieścia lat na różnych stanowiskach, w tym jako specjalista pracy socjalnej, w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Pułtusku. Realizowała projekty MOPS m.in. "Chwyć drugą szansę", mające na celu zwiększenie aktywności uczestników na rynku pracy i reintegrację społeczno-kulturalną.

Pracę w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Pułtusku rozpoczęła 1 września 2022 r. Na stanowisku dyrektora została zatrudniona początkowo do 28 lutego 2023 r. Była jedyną kandydatką na to stanowisko (...). Zdaniem starosty i członków Zarządu Powiatu sprawdziła się na swoim stanowisku i tak od 1 marca br. została zatrudniona na czas nieokreślony (odpowiednią uchwałę Zarząd Powiatu przyjął 8 lutego).

centrum-1

Pułtuskie Centrum jest jednym z piętnastu w województwie mazowieckim, jakie powstały w ramach finansowanego przez rząd programu "Centra opiekuńczo-mieszkalne" z myślą o osobach dorosłych ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.  

Całość w TC nr 10 z 07.03. 

Komentarze obsługiwane przez CComment