ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Walka na oświadczenia. Krzysztof Nuszkiewicz zwraca się do pułtuszczan

Fot. Archiwum prywatne

Oprócz Marzeny Cendrowskiej, wyznaczonej do wykonywania zadań i kompetencji burmistrza miasta Pułtusk, oświadczenie wydał Krzysztof Nuszkiewicz, wybrany przez pułtuszczan burmistrzem ich miasta.

Krzysztof Nuszkiewicz zwrócił się do wyborców słowami: „Drodzy Państwo”. Przyznał, tak samo jak 7 maja, gdy wyszedł do mieszkańców protestujących na stopniach ratusza, że nie rozumie sytuacji, która wydarzyła się właśnie 7 maja podczas I Sesji Rady Miejskiej (o przebiegu sesji, jak i proteście pisaliśmy w „TC” nr 20 z 14 maja). Przypomniał, że został wybrany w demokratycznych wyborach, w których uzyskał ponad 5 tysięcy głosów, za co jeszcze raz podziękował.

„Aby dopełnić formalności, złożyłem ślubowanie przed Radą Miejską. Jestem Burmistrzem Miasta Pułtusk i oczekuję umożliwienia mi pełnienia funkcji”, oświadczył Krzysztof Nuszkiewicz. Podziękował również za wsparcie ze strony mieszkańców, którzy przybyli do Urzędu Miejskiego podczas sesji i zapewnił, że będzie na bieżąco informował o przebiegu sytuacji. Złożył podpis: „Krzysztof Nuszkiewicz, Burmistrz Miasta Pułtusk”. Oświadczenie znalazło się na oficjalnym profilu na FB.

Wybrany przez pułtuszczan burmistrzem Krzysztof Nuszkiewicz poinformował nas podczas rozmowy telefonicznej 14 maja, że przychodzi do Urzędu Miejskiego, rozmawia z pracownikami i mieszkańcami, z tymi ostatnimi przede wszystkim poza urzędem, stara się w miarę możliwości im pomagać.

Więcej w TC nr 20 (aktualnie w sprzedaży) i TC nr 21 z 21 maja

Komentarze obsługiwane przez CComment