ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Narkotyki w podręcznej saszetce

KPP w Pułtusku

Pułtuscy policjanci zatrzymali na jednej z ulic miasta młodego mężczyznę, który miał przy sobie marihuanę. Wcześniej znaleźli prawie kilogram marihuany w mieszkaniu i odkryli nielegalne laboratorium, w którym znajdowały się i narkotyki, i środki do ich produkcji. W związku z tymi sprawami zostało zatrzymanych czterech mężczyzn. 

Młodego mężczyznę policjanci wylegitymowali na jednej z ulic miasta. Na widok jadącego ulicą Baltazara radiowozu przyspieszył kroku i zaczął nerwowo się zachowywać. Został poddany również kontroli osobistej. Miał powód do zdenerwowania. 25-latek posiadał przy sobie saszetkę, a w niej przechowywał foliowe woreczki z zielonym suszem. Okazało się, że to marihuana. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie do wyjaśnienia.

- Mężczyzna usłyszał zarzut. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności - poinformowała 10 kwietnia kom. Milena Kopczyńska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku.

Wcześniej został zatrzymany 22-letni mężczyzna. Pisaliśmy o tym w artykule poniżej

https://ciechpress.pl/pultusk/marihuana-w-mieszkaniu

To nie były pierwsze zatrzymania, jakie miały miejsce w tym roku w powiecie pułtuskim, w ramach zwalczania przestępczości narkotykowej. Policjanci zamknęli nielegalne laboratorium, a do sprawy zatrzymali dwóch mężczyzn. Byli to 46-latek obsługujący linię produkcyjną, nie mający stałego miejsca zamieszkania i 30-latek mieszkający w powiecie pułtuskim. Na ten temat więcej pod linkiem

https://ciechpress.pl/pultusk/nielegalne-laboratorium-zamkniete-w-nim-narkotyki-i-srodki-chemiczne-do-produkcji

Całość w TC nr 18-19 z 30.04.-13.05.2024

 

Komentarze obsługiwane przez CComment