ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Wróciły studniówki w powiecie

Fot. Fotkam Ogrodowczyk

Dla jednych po rocznej, dla większości po dwuletniej przerwie, do kalendarzy wydarzeń uczniów ostatnich klas szkół ponadpodstawowych w powiecie pułtuskim wróciły studniówki.

Jako pierwsi w powiecie na swoich balach spotkali się w sobotę, 21 stycznia uczniowie czterech najstarszych klas Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku, uczniowie jednej klasy I Liceum Ogólnokształcącego CN-B im. 13 Pułku Piechoty w Pułtusku oraz młodzież Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie (relacje ze studniówek w nr 4 "TC" i kolejnych numerach).

Ruszkowiacy na miejsce zabawy wybrali Pensjonat "Bobrowy Dwór" w Smrocku-Dworze (gm. Szelków, powiat makowski). Tam, rok temu, 15 stycznia odbyła się studniówka pięciu klas maturalnych ZSZ im. J. Ruszkowskiego, organizowana przez samych uczniów przy wsparciu rodziców. Była pierwszym balem na 100 dni przed maturą w powiecie pułtuskim i jednym z pierwszych w regionie oraz - jak się okazało - jedynym tego typu balem w powiecie.

Młodzież z I LO CN-B wraz z osobami towarzyszącymi spotkała się w Domu Weselnym "Natalia" w Pniewie w gminie Zatory.

Natomiast "brać uczniowska" ZSCKR im. J. Dziubińskiej w Golądkowie bal studniówkowy wyprawiła w Sali Bankietowej "Belle Epoque" w Winnicy, zapraszając na niego gości, w tym przedstawicieli mediów.

Całość w TC nr 4 z 24.01.2023

Na zdjęciu scena z ubiegłorocznego balu Ruszkowiaków

Komentarze obsługiwane przez CComment