ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Wyjątkowy wieczór, wyjątkowy rocznik. Bal ZSCKR w Golądkowie

Fot. Zdzisław Smardzewski

Trzy najstarsze klasy Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie spędziły swój wyjątkowy wieczór w sobotę, 3 lutego w Pensjonacie „Bobrowy Dwór” w Smrocku-Dworze (powiat makowski). Wyjątkowy rocznik, jak podkreśliła dyrektor Ewa Leszczyńska, rozpoczął swoją studniówkę tradycyjnie polonezem. Były podziękowania, kwiaty, życzenia i niespodzianki, a potem zabawa do rana.

– Jeśli tu jesteście, to znaczy że chcecie przejść do kolejnego etapu swojego życia – zwróciła się do uczniów dyrektor Ewa Leszczyńska. – Jesteście wyjątkowym rocznikiem – zaznaczyła i przypomniała, że zaczynali szkołę w roku jej 95-lecia, a maturę będą zdawać w roku setnych urodzin szkoły. – Jesteście wyjątkowi, czujcie się tak dzisiaj i przez kolejne dni.

Wyrazem wdzięczności stały się bukiety kwiatów. Otrzymali je, oprócz pani dyrektor, wicedyrektor Anna Kwiatkowska, kierownik praktycznej nauki zawodu Eliza Dembe-Stańczak i kierownik internatu Elżbieta Tomczak (wszystkie panie zarządzające szkołą były ubrane, zgodnie z tradycją, w białe bluzki i czarne długie spódnice), wychowawcy: Agata Woźniak i Magda Prus-Zych, Magdalena Piwowarczyk-Jaworska i Paweł Pieńkosz oraz nauczyciele. Podziękowania usłyszeli również rodzice, szczególnie ci czuwający nad balem. Niespodziankę dla kadry pedagogicznej stanowił tort jako podziękowanie.  

Były również niespodzianki muzyczne, które przygotowali, po sesji fotograficznej i ciepłej kolacji, didżeje Adrian i Damian Rosłoniec, czyli Rosso Brothers. Zabawa trwała do rana.

Relacja w TC nr 6 z 06.02.2024

Komentarze obsługiwane przez CComment