ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Liga okręgowa. W meczu na szczycie Wkra Żuromin wygrała w Opinogórze

Po meczu doszło też do kilku spięć... (Fot. K. Kopciński)

W sobotnim meczu najlepszych zespołów ligi okręgowej Wkra Żuromin pokonała w Opinogórze Opię 2:1. Tym samym żurominianie gonią lidera rozgrywek. Zapowiada się ciekawa końcówka sezonu - bezpośredni awans do piątej ligi zapewni sobie zwycięzca ligi, drugi zespół będzie musiał walczyć w barażach. Na sześć kolejek przed końcem ligi Opia ma punkt przewagi nad Wkrą.

W tym sezonie Wkra ograła Opię już po raz drugi. Jesienią to zwycięstwo było jeszcze bardziej okazałe - w Żurominie gospodarze triumfowali 4:0. Tym razem na boisku również iskrzyło - były gole, sporo okazji podbramkowych, kontrowersje i wreszcie... przepychanki między zawodnikami.

Bramki dla Wkry zdobyli Arkadiusz Narewski (w pierwszej połowie) i Kamil Skolmowski (po przerwie). W końcówce meczu kontaktowego gola dla gospodarzy zaliczył Mikołaj Karpik.

Pozostałe wyniki 24. kolejki: Gumino - Strzegowo 1:11, Kryształ Glinojeck - Ostrovia Ostrów Maz. 4:2, ULKS Ołdaki - Wymakracz Długosiodło 5:0, Rzekunianka Rzekuń - Sona Nowe Miasto 2:1, Kurpik Kadzidło - Wkra Sochocin 7:1, Wkra Radzanów - Tęcza Ojrzeń (grają dzisiaj), Korona Szydłowo - Konopiana Konopki (grają dzisiaj).