Opia przegrywa w pierwszym meczu barażowym. W sobotę rewanż w Opinogórze

W Zielonkach piłkarzy Opi wspierali kibice...

W pierwszym meczu barażowym Opia Opinogóra uległa na wyjeździe Naprzodowi Zielonki 2:4. Przypomnijmy, że między obiema drużynami trwa rywalizacja o prawo występów w V lidze mazowieckiej. W sobotę 29 czerwca w Opinogórze dojdzie do rewanżu. Klub z Opinogóry stoi przed historyczną szansą na awans.

Mecz w Zielonkach zaczął się od prowadzenia gospodarzy. W 40. minucie wykorzystali oni rzut karny, ale minutę później celnym strzałem odpowiedział Sebastian Tabaka. Druga połowa jeszcze na dobre nie rozpoczęła się, a miejscowi wykorzystali ospałość piłkarzy Opii i po raz drugi wyszli na prowadzenie. W 60. minucie goście za sprawą Tabaki wyrównali, ale ponownie nie potrafili utrzymać korzystnego wyniku. Ostatnie pół godziny należało do piłkarzy z Zielonek, który zdobywali bramki odpowiednio w 63. i 74. minucie.